Vilde Thomassen Nålby/Shannon. Foto: Reidun Monsholm


Emilie Nordset/Ella. Foto: Foto: Reidun Monsholm

Sulaspretten 28.-29. september 2013:
Sølespretten...

Været ble ikke det aller beste denne helgen. Det mer eller mindre regnet hele tiden.
Banen holdt ikke så verst selv om sølepyttene skvatt og enkelte fikk en sklitur
ved vegring. 8 plasseringer for klubben ble det likevel. 


Thea Aarøe/Sunny Girl. Foto: Reidun Monsholm


Vilde Thomassen Nålby/Shannon. Foto: Reidun Monsholm

Stine Sæther Stange/Teddy. Foto: Reidun Monsholm

Hanna F Heggdal/Timberlands Saffier. Foto: Reidun Monsholm

 

 
RESULTATER - LØRDAG:

Klasse LC ponni kat 2 og kat 1 (0.70 og 0.80):
2. pl                  Aarøe, Thea Sunny Girl                                       CR

Klasse LB ponni kat 2 og kat 3 (0.80 og 0.70):
3. pl  (uplassert)   Sæther Stange Stine/Teddy                              0 - 62,52    18 - 59,01
4. pl  (uplassert)   Aarøe, Thea/Sunny Girl                                    8 - 63,22
6. pl  (uplassert)   Thomassen, Vilde Kristine Nålby/Shanon           12 - 88,01

Klasse LAponni kat 3:
2. pl (uplassert)   Sæther Stange, Stine/Teddy                              0 - 57,03     0 - 41,01

Klasse LA ponni kat 2:
1 pl.                   Thomassen, Vilde Kristine Nålby/Shanon             0 - 60,02     0 - 34,2

Klasse Hest 0.90 (LD+10):
2 pl.                    Nordset, Emilie/Elle Achaea Santa Maro             0 - 55,85     0 - 28,89
6. pl (uplassert)   Sæther Stange, Stine Caraline                           0 - 45,63     4 - 32,15

Klasse Hest 1.00 (LC):
1. pl                   Nordset, Emilie/Elle Achaea Santa Maro              0 - 62,45     0 - 27,72
3. pl                   Sæther Stange, Stine Caraline   MOLD                0 - 57,85     4 - 35,40

Klasse Hest 1.10 (LB):
13. pl (uplassert)  Nordset, Emilie/Elle Achaea Santa Maro            14 - 86,33


RESULTATER - SØNDAG:

Klasse LC ponni kat 1 og kat 2:
1. pl                     Aarøe, Thea/Sunny Girl                                    0 - 41,70      0 - 24,32

Klasse LB ponni kat 3:
3. pl (uplassert)    Sæther Stange, Stine/Teddy                             0 - 42,48      8 - 35,4

Klasse LB ponni kat 2:
3. pl (uplassert)    Aarøe, Thea/Sunny Girl                                     0 - 39,41     4 - 25,63
4. pl (uplassert)    Thomassen, Vilde Kristine Nålby/Shanon             0 - 42,07     13 - 38,25

Klasse LA ponni kat 3:
3. pl (uplassert)     Sæther Stange, Stine/Teddy                             8 - 53,77

Klasse LA ponni kat 2:
2. pl (uplassert)     Thomassen, Vilde Kristine Nålby/Shanon            4 - 59,49

Klasse Hest 0.80 (LD):
CR                         Sæther Stange, Stine Caraline                          CR

Klasse Hest 1.00 (LC)
1. pl                       Nordset, Emilie/Elle Achaea Santa Maro             0 - 45,05      0 - 21,74
5. pl (uplassert)      Sæther Stange, Stine/Caraline                          0 - 40,65      4 - 22,66 
6. pl (uplassert)      Heggdal, Hanna/Timberland's Saffier                 0 - 43,53      ELI

Klasse Hest 1.10 (LB):
12. pl (uplassert)     Nordset, Emilie/Elle Achaea Santa Maro            23 - 104,12
ELI                         Heggdal, Hanna/Timberland's Saffier MOLD