5.- 6. juni 2010:
Distriktsstevne i sprang
 
Lisa Vorpenes på Blue Mist, Hanna Fuglseth Heggdal på Tarzana og Gry Engeset Hegdal på Findus
fikk flotte 1. plasser under helgens stevne i Stall Tussefjell. Ponniene tok med seg mange plasseringer,
se resultater under. Vi gratulerer alle sammen!
 
Inger Bergum på Theresia fikk en flott 1. plass i 120 cm hest.
Marthe Moe Silseth på Baggio fikk 2. plass i 105 cm og Thea Hollen
fikk en 3. plass i 105 cm og en 2.plass i 100 cm.
 
Resultater:
 

80 cm hest: (5 startende)

Mathilde Hegdal Bergheim på hesten Prinsen, Molde Rytterklubb
Erika Rødseth på hesten Tibertha, Molde Hestesportsklubb
Maren Iversen Heggdal på hesten Lucky, Molde Rytterklubb
 
90 cm hest
4. plass til Benedikte Harøy på Stargolds Silver, Molde Hestesportsklubb
 
105 cm hest (17 startende)
2. plass til Marthe Moe Silseth på hesten Baggio, Molde Rytterklubb
3. plass til Thea Sofie Hollen på hesten Cruiser, Molde Rytterklubb
4. plass til Lovise Havnes Klemetzen på D'Artagnan, Molde Hestesportklubb
 
Søndag:
80 cm hest (6 startende)
1plass til Tone Parelius Mauseth på hesten Lambrusco, Molde Rytterklubb
 
90 cm hest (11 startende)
Clear Round
Marthe Moe Silseth på hesten Baggio, Molde Rytterklubb
Thea Sofie Hollen på Cruiser, Molde Rytterklubb
 
100 cm hest ( 12 startende)
2. plass til Thea Sofie Hollen på hesten Cruiser, Molde Rytterklubb
 
110 cm hest (8 startende)
1. plass til Lovise Havnes Klemetzen på hesten D'Artagenan, Molde Hestesportsklubb
 
120 cm hest (5 startende)
1. plass til Inger Bergum på hesten Theresia, Molde Rytterklubb.
 
PONNI klassene hadde opp til 8 startende i klassene.
Lørdag
 
Clear Round Lett C:
Emilie Nordset på ponnien Glimt, Molde Rytterklubb
Astrid Straumsheim på ponnien Karisma, Molde Rytterklubb
Hanna Fuglseth Heggdal på ponnien Tarzana, Molde Rytterklubb
Gry Engeset Hegdal på ponnien Findus, Molde Rytterklubb
Chanel Hostad på ponnien Samanta, Molde Rytterklubb
Kjell August Westad på ponnien Kildegaard Carina, Sekken Hestesportsklubb
Sofie Hagen Nakken på Ponnien Jumper, Molde Rytterklubb
 
LB Kategori ponni 2 og 3
1. plass til Gry Engeset Hegdal på ponnien Findus, Molde Rytterklubb
 
LB kategori ponni 1
1. plass til Lisa Vorpenes på ponnien Blue Mist, Molde Rytterklubb
 
LA kategori 2 og 3
2. plass til Ingeborg Ivabakken Bjørsnøs på ponnien Marie, Molde Rytterklubb
 
LA karegori ponni 1
1. plass til Lisa Vorpenes på ponnien Blue Mist, Molde Rytterklubb
 
Søndag:
LD ponni kat 1, 2 og 3
1. plass til Sofie Hagen Nakken på ponnien Jumper, Molde Rytterklubb
 
LC ponni kat 1, 2 og 3
1. plass til Hanna Fuglseth Heggdal på ponnien Tarzana, Molde Rytterklubb
2. plass til Gry Engeset Hegdal på ponnien Findus, Molde Rytterklubb
 
LB kat 1
1. plass til Lisa Vorpenes på ponnien Blue Mist,  Molde Rytterklubb